Kontakt - Naerata Ometi MTÜ
  • Eesti
  • Русский
  • English

Kontakt

Naerata Ometi MTÜ

  • Aadress: Liimi 1, 10621 Tallinn
  • E-mail: info(at)naerataometi.ee
  • Reg kood: 80288156

Kirjuta meile




    Naerata Ometi meeskonnaliikmed

    Kuno Kompus

    Juhatuse esimees


    GSM: (+372) 577 04 065
    kuno@naerataometi.ee

    Heiki Lutchan

    Juhatuse liige / Projektijuht


    GSM: (+372) 56 255 274
    heiki@naerataometi.ee

    Kaupo Süvaoja

    Jurist / Lepinguline esindaja


    GSM: (+372) 58 031 124
    kaupo@naerataometi.ee

    Andra Roosaar

    Projektijuht


    GSM: (+372) 56 633 977
    andra@naerataometi.ee

    Merilin Staube

    Vabatahtlik


    GSM: (+372) 524 6552
    merilin@naerataometi.ee

    Marit Kukk

    Vabatahtlik


    marit@naerataometi.ee

    Ivika Puust

    Vabatahtlik


    GSM: (+372) 56 818 403
    ivika@naerataometi.ee

    Kätrin Tarkusep

    Vabatahtlik


    GSM: (+372) 59 185 719
    katrin@naerataometi.ee

    Sigrid Halliste

    Vabatahtlik


    sigrid@naerataometi.ee

    Anneta pangalingiga

    Vajutades "Toetan" nupule, kinnitate nõustumist kasutustingimustega

    Anneta telefoniga

    Kõik sideoperaatorid on teenustasudest loobunud

    9008810 – 10€

    9008850 – 50€

    Anneta ülekandega

    LHV EE167700771002598797
    SEB EE101010220101993019
    Swedbank EE672200221046387155
    Saaja: Naerata Ometi MTÜ
    Selgitus: Annetus

    Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

    Tee SMS-annetus

    Saada SMS numbrile 13013 märksõnaga
    Naerata annetad 1,6 eurot

    Saada SMS numbrile 13017 märksõnaga
    Naerata annetad 3,2 eurot

    Scroll to Top