Meist - Naerata Ometi MTÜ
  • Eesti
  • Русский
  • English

Meist

2009. aastal asutatud MTÜ Naerata Ometi on olnud lootuskiireks Eestis elavatele peredele ja lastele, kes vajavad abi. Meie missioonitunne ulatub üle riigipiiride: 2020. aastal laiendasime oma haaret, et aidata naabreid Läti Vabariigis, ning abistasime pühendunult ka neid, kes elavad Läti piiri lähedal.

Meie missioon: hoolitseda nende eest, kes on jäänud oma murega üksi

Oleme olemas selleks, et täita riigi poolt jäetud tühimikku abivajavate perede, erivajadustega laste ja meditsiiniliste probleemidega inimeste jaoks. Elutähtsat abi osutades aitame neid, kes on jäänud elu hammasrataste vahele ja on hädas väljapääsu leidmisega.

Meie eesmärk: kaastundlik lähenemine
 

Erivajadustega lapsed: Riigi tugisüsteem jätab lapsed pahatihti tähelepanuta. Suuname oma jõupingutused selleks, et aidata peresid, kes on raskes majanduslikus kitsikuses ja ei suuda tagada oma lastele seda, mis täisväärtuslikuks eluks vajalik.

Rahalistes raskustes pered: Aitame peresid, kes kannatavad suure finantsilise koorma all, pakkudes abikätt peamiselt vajalike asjade kinkimisega, mida saab käega katsuda.

Meditsiiniline tugi: Meie toetusprogramm laieneb nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes seisavad silmitsi meditsiiniliste väljakutsetega, pakkudes tuge näiteks taastusravi ja välismaal aset leidvate operatsioonide rahastamisel.

Nõustamine ja juhendamine: Kuigi me ei saa ise igat projekti toetada, oleme alati olemas, et pakkuda teavet, nõu ja juhendamist erivajadustega lastele ja nende peredele.

Sotsiaalne teavitustöö: Püüame suunata ühiskonna tähelepanu probleemidele, mis puudutavad erivajadustega lapsi ja vaesunud peresid. Aitame luua ühiskonda, mis on hoolivam, teadlikum ja sallivam.

Majandusaasta aruanded:

 

Anneta pangalingiga

Vajutades "Toetan" nupule, kinnitate nõustumist kasutustingimustega

Anneta telefoniga

Kõik sideoperaatorid on teenustasudest loobunud

9008810 – 10€

9008850 – 50€

Anneta ülekandega

LHV EE167700771002598797
SEB EE101010220101993019
Swedbank EE672200221046387155
Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Annetus

Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

Tee SMS-annetus

Saada SMS numbrile 13013 märksõnaga
Naerata annetad 1,6 eurot

Saada SMS numbrile 13017 märksõnaga
Naerata annetad 3,2 eurot

Scroll to Top