Meist - Naerata Ometi MTÜ

Meist

Naerata Ometi MTÜ on tegutsenud alates 2009 aastast, aidates peamiselt Eesti puudustes peresid ja lapsi, alates 2020 aastast otsustasime laiendada enda tegevust ka Läti Vabariiki, kuna juba varasemalt oleme aidanud paljusid Läti piiri äärseid peresid.

Meie peamiseks tegevuseks on aidata puudustes peresid, erivajadusega lapsi ja raviprobleemidega inimesi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele

Eesmärgid:

  • Erivajadustega lastele suunatud projektide elluviimine – peaasjalikult oleme abi suunanud peredele, kes on majanduslikult raskes olukorras, et oma lapsele ise vajalikku abi võimaldada ning keda paraku riik piisaval määral ei toeta.
  • Majanduslikes raskustes olevate perede abistamine! – Oleme abistanud ja abistame ka edaspidiselt majaduslikes raskustes vaevlevaid peresid. Peamiselt vajalike asjadega.
  • Raviprobleemidega laste ja täiskasvanute abistamine – Taastusravi, välismaiste operatsioonide ja ravi toetamine.
  • Erivajadustega laste ja nende perede nõustamine ja suunamine – Kõiki projekte me ise toetada ei jõua, kuid alati oleme valmis abistama infoga ning suunama ja nõustama abivajajaid.
  • Ühiskonna tähelepanu pööramine erivajadustega laste ja puudustkannatavate peredega seotud küsimustele! – Soovime, et ühiskond muutuks hoolivamaks, teadlikumaks ja sallivamaks

Majandusaasta aruanded:

 

Scroll to Top