2-aastase Ramoni abistamine - Naerata Ometi MTÜ

2-aastase Ramoni abistamine

Projekti taust ja eesmärgid:

Ramon on 2-aastane elavaloomuline poiss, kes 24. jaanuaril õnnetul kombel keeva veega põletada sai. Põletada sai 32% tema nahast, millest 15% vajas plastilist kirurgiat. 

Toimus operatsioon, mille käigus siirdati jalgadelt põletada saanud kätele nahka. Ramon viibis haiglas veidi üle kahe nädala, misjärel otsustati pisike noormees kodusele ravile lasta.

Et Ramoni nahk paremini taastuks, on vaja soetada eelisjärjekorras survekostüüm ning silikoonplaastrid. Lisaks aitavad naha taastumisele kaasa ka kvaliteetsed armikreemid. 

Kuigi Haigekassa suudab survekostüümi soetamist 90% toetada, jääb siiski üsna suur summa ravimite hankimiseks puudu. Pere rahaline olukord on kehv, ema on emapuhkusel ja lapsega kodus ning soov laps lasteaeda panna ning ise tööle minna lükkus õnnetuse tõttu edasi. Paraku pole ka isa poolt rahalist tuge oodata, vajalik söögi ja üüriraha kogutakse kokku juhutööde näol

Naerata Ometi MTÜ abistab peret taastusraviks vajalike vahendite soetamisel, survekostüümi ja muude ravimite jaoks vajalik summa jääb suurusjärku 300 – 500 eurot. 

Mida Sina saad teha?

Ramoni toetuseks vajalik summa on tänase seisuga koos, täname kõiki annetajaid!

Scroll to Top