Anette Hiina ravile - Naerata Ometi MTÜ

Anette Hiina ravile

Projekti taust:  

Anette on kaasasündinud SMA ( spinaal-lihas atroofia ) sündroomiga laps, kes tänaseks on 11-aastane. Liikumine on tal alati olnud vaevaline ja eripärane, aga käesolevalt on ta juba poolteist aastat ratastoolis. 

SMA puhul on tegemist harva esineva haigusega, mille juures lihased tasapisi kuid kindlalt “surevad” tõugates lõpuks lapse ainult lamavasse liikumatusse asendisse, mille juures säilib vaid tema selge pea. Ravi selleks klassikaline meditsiin ei tunne ning Eestis ja Euroopas ravivõimalused puuduvad. Oleme leidnud Hiinas Doktor Wu kliiniku, kes annab meile ravilootust tüvirakkude siirdamise tehnoloogiat kasutades.

Dr. Wu kliinik kasutab tüvirakkude raviks unikaalset in-Vivo tehnoloogiat. See tehnoloogia on patenteeritud ja maailmas tõeliselt ainulaadne. Dr. Wu Kliinikus käivad ravil lapsed üle maailma (Brasiiliast, Argentiinast, Venemaalt jne) ning tänaseks on 7-aasta jooksul suudetud aidata juba tuhandeid SMA diagnoosiga lapsi.

Kuidas meie aitame? 

Naerata Ometi MTÜ toetab koostöös heade toetajatega 11-aastase Anette ravimist maailma ühes juhtivas tüvirakkudega tegelevas kliinikus Wu Medical Center, mis asub Pekingis. 

Eelarve: 

Projekti eelarve, koos projektijuhtimisega seotud kulutustega on 31500 eurot, mida soovime heade toetajate abiga kokku saada.

Projekti toetajad/partnerid: 

Scroll to Top