Jõulud haiglas 2012 - Naerata Ometi MTÜ

Jõulud haiglas 2012

Mida?

 Naerata Ometi MTÜ viib juba neljandat aastat ellu projekti “Jõulud haiglas“. Sarnaselt eelmisele aastale on ka see aasta plaanis külastada haiglaid 11 erinevas maakonnas ning viia heade toetajate abiga lastele (300 – 400 last) jõulukingitused ja pakkuda lastele, kes peavad jõulud ajal haiglas viibima, jõulurõõmu. 

Miks?

Nende lasteni, kes peavad jõulude ajal haiglas viibima, ei pruugi jõulutunne ega –soojus jõuda. Ilmselgelt on kodus perekonna keskel palju mugavam ja hubasem olla. Kodus tehakse ettevalmistusi, kaunistatakse tube, istutakse jõululaua taga ning jagatakse kingitusi. Haiglad eraldi programmi lastele jõuludel ei paku ning meie eesmärgiks ongi lastele jõulude ajal veidikene jõulurõõmu ja kingitused viia, et ka nemad saaks jõuludest maksimaalselt rõõmu tunda.

Millal?

Tallinna haiglaid külastatakse 19.detsember ja teiste maakondade haiglaid 20.detsember. Annetuste kogumineprojekti tarbeks toimub vahemikus november-detsember 2012.

Hind?

Projekti ligikaudseks eelarveks oleme planeerinud 1000 eurot ettenägematute kulutuste tarbeks, enamik vahenditest loodame saada heade toetajate abiga. 

Projekti toetajad:

Scroll to Top