Jõulud haiglas 2015 - Naerata Ometi MTÜ

Jõulud haiglas 2015

Projekti taust ja eesmärgid:

Naerata Ometi MTÜ korraldab sedapuhku juba seitsmendat aastat projekti “Jõulud haiglas“, mille raames viime koostöös heade partnerite & toetajatega jõulurõõmu jõulud haiglas veetvatele lastele.

Projekti eesmärgiks on viia jõulude ajal haiglas viibivatele lastele jõulukingitused ning korraldada meeldejääv päev. Sarnaselt varasematele aastatele plaanime külastada haiglate lasteosakondasid üle-Eesti kõikides maakondades ning kokku viime kingitused 300 – 400 lapsele.Kingituste jagamine haiglates toimub vahemikus 19. – 22.detsember, lisaks kingitustele plaanime kaasata ka esinejaid ja artiste, kes laste päeva veel meeldejäävamaks muudavad.

Miks me seda teeme?

Nende lasteni, kes peavad jõulude ajal haiglas viibima, ei pruugi jõulutunne ega –soojus jõuda. Ilmselgelt on kodus perekonna keskel palju mugavam ja hubasem olla. Kodus tehakse ettevalmistusi, kaunistatakse tube, istutakse jõululaua taga ning jagatakse kingitusi. Haiglad eraldi programmi lastele jõuludel ei paku ning meie eesmärgiks ongi lastele jõulude ajal veidikene jõulurõõmu ja kingitused viia, et ka nemad saaks jõuludest maksimaalselt rõõmu tunda.

Eelarve:

Projekti eelarveks oleme planeerinud koos ootamatute kulutustega ~5000 eurot,mida soovime heade toetajate abiga kokku saada.

Partnerid & toetajad:

Projekt on selleks aastaks läbi, suured tänud kõikidele toetajatele ning kindlasti jätkame antud traditsiooni ka järgmistel aastatel. 🙂

Pildid läbi aastate:

Jõulud haiglas 2015

Jõulud haiglas 2014

Jõulud haiglas 2013

Jõulud haiglas 2012

Jõulud haiglas 2011

Jõulud haiglas 2010

Jõulud haiglas 2009

Scroll to Top