Jõulud haiglas 2016 - Naerata Ometi MTÜ

Jõulud haiglas 2016

Projekti taust ja eesmärgid:

Naerata Ometi MTÜ korraldab sedapuhku juba kaheksandat aastat projekti “Jõulud haiglas“, mille raames viime koostöös Neste Eesti AS-i ja teiste heade toetajatega jõulurõõmu jõulud haiglas veetvatele lastele.

Projekti eesmärgiks on viia jõulude ajal haiglas viibivatele lastele jõulukingitused ning korraldada meeldejääv päev. Sarnaselt varasematele aastatele plaanime külastada haiglate lasteosakondasid üle-Eesti kõikides maakondades ning kokku viime kingitused 300 – 400 lapsele.Kingituste jagamine haiglates toimub vahemikus 21. – 23.detsember, lisaks kingitustele plaanime kaasata ka esinejaid ja artiste, kes laste päeva veel meeldejäävamaks muudavad. Tallinna haiglas aitavad meeleolu luua Mikk Mäe ja Gertu Pabbo

Miks me seda teeme?

Nende lasteni, kes peavad jõulude ajal haiglas viibima, ei pruugi jõulutunne ega –soojus jõuda. Ilmselgelt on kodus perekonna keskel palju mugavam ja hubasem olla. Kodus tehakse ettevalmistusi, kaunistatakse tube, istutakse jõululaua taga ning jagatakse kingitusi. Haiglad eraldi programmi lastele jõuludel ei paku ning meie eesmärgiks ongi lastele jõulude ajal veidikene jõulurõõmu ja kingitused viia, et ka nemad saaks jõuludest maksimaalselt rõõmu tunda.

Toetajad:

Projekt on selleks aastaks lõppenud, suured tänud kõikidele toetajatele! 🙂 

Eelmise aasta pildid:

Scroll to Top