Jõulud haiglates ja asenduskodudes 2018 - Naerata Ometi MTÜ

Jõulud haiglates ja asenduskodudes 2018

Projekti taust ja eesmärgid:

Naerata Ometi MTÜ korraldab sellel aastal juba 10-ndat aastat projekti “Jõulud haiglas 2018“, mille raames viiakse kingitused ja jõulurõõmu haiglate lasteosakondadesse üle-Eesti, lisaks oleme projekti juubeli puhul otsustanud heade inimeste toel teha kingitused ka projektiga liitunud asendus- ja noortekodudele. Tänaseks on projektiga liitunud järgnevad asutused: 

  • Imaste Koolkodu
  • Tartu Kristlik Noortekodu
  • Oisu Perekodu
  • MTÜ Vahtramägi lastekodu Mäe-kodu
  • Siimusti Lastekodu Metsatareke
  • Haiba Lastekodu
  • Kuressaare Perekodu
  • Perekodu Sihtasutus (Viiratsi) 

Kokku saavad kingitused 300 – 400 haiglates viibivat last ning ~200 asendus- ja noortekodudes viibivat last. Külaskäigud haiglate lasteosakondadesse ning asendus- ja noortekodudesse võtame ette vahetult enne jõule: 19.–22. detsembril.

Miks me seda teeme?

Jõulud on kõikide laste jaoks üks oodatumaid ja rõõmsamaid aegu, nii nendele lastele, kes saavad jõulud veeta koduseinte vahel, kui ka neile, kes peavad jõulud veetma haiglas või neile, kes võtavad jõulud vastu mõnes hoolekandeasutuses. 

Kõik Eesti haiglad ning hoolekandeasutused teevad väga tänuväärset tööd ja seda igapäevaselt, samuti ka jõulude ajal. Oleme otsustanud enda meeskonna ning heade toetajate abiga neile ka omapoolse kingituse teha, viies jõulurõõmu ja kingitusi seal viibivatele lastele ning ka personalile. Loodame, et saame sellega aidata laste ja ka personali jõulud veelgi rõõmsamaks muuta. 

Ootame kõiki oma jõuluprojektiga ühinema – teeme koos midagi head ning muudame üheskoos laste jõulud ka sel aastal veidike rõõmsamaks!

Oleme kaardistanud ka asendus- ja noortekodude kingisoovid ning ootame ka kõiki neid, kes tahavad projektiga liituda oma panust andma. 

Eelarve:  

Koos kingituste, transpordikulude ja muude projektiga seotud kulutustega on projekti eelarve 18 500 eurot, mida soovime heade toetajate abiga kokku saada.

Projekti toetajad:  

Eelmise aasta projektist:

Eelmisel aastal jagasime kokku 350 kingitust.
Külastasime üle Eestimaa 15 lasteosakonda.

Eelmise aasta projekti suuremad toetajad: Playtech Estonia, OKO Restoranid OÜ, Glikman Alvin Advokaadibüroo, Henry Kallas, Seesam Insurance AS, Henkel Balti OÜ, Radius Fixings, Anvol, Eesi Maavara OÜ, Revisjon.ee, Leib Resto & Aed, Tartu Kunstimuuseum, AloneWolf OÜ, Tiheda Lasteaed, Capfield OÜ, Eesti Maanteemuuseum, E&T OÜ – Valgus.ee, Taibula.ee, RUF Raketibaas, Coca-Cola Eesti, Kemotex Bio. 

Scroll to Top