Lilile küttepuud - Naerata Ometi MTÜ

Lilile küttepuud

Naerata Ometi MTÜ abistab Edela-Eestis, Läti piiri ääres elavat 78-aastast Lillit (nimi muudetud), et hankida Talle kümme ruumi 50-70cm ahjupuid. 

Meie poole pöördus Lilli naabrinaine, kes on mures vanaproua talvepuude pärast. Õnneks sellel aastal ei ole veel külma talve olnud, kuid sellest varust, mis vanaproua on endale talveks hankinud ei jätku kauemaks, kui veebruari kuu lõpuni. 

Vanaproua ise on tagasihoidlik ja ütleb, et Ta oleks ise ka hakkama saanud, kui poleks sügisel haigeks jäänud ning ega Ta nüüdki ise ei oleks läinud kellegi juurde abi paluma. 

Käisime ka kohapeal olukorraga tutvumas ja uurisime ka kohalike talunike käest puude hindu, antud hetkel maksab 1 ruum kuivi küttepuid 45-50 eurot. Pöördume Teie poole palvega aidata meil kokku kogude küttepuude ja transpordi raha 600 eurot. Või ehk leidub ka mõni tubli inimene/firma, kes on nõus memmele annetama need puud. 

Täname kõiki toetajaid, hetkeseisuga on vanamemmele puud olemas ning lisaks veel tänu abistajatele ka mõnelgi teisel perekonnal! Täpsem info meie Facebookist

Erilised tänud toetajatele: 

  • Briketipoisid – Nr.1 Eestis juba 15 aastat, kes toetas peresid hunniku brikettidega. 
  • Vedaja.ee – Raplamaa ettevõte, kes aitas teostada puude kohalevedu
  • MTÜ Oma Kodusoojus – Toredad noored, kes ongi võtnud enda eesmärgiks aidata rahalises puuduses olevaid perekondi, lapsi ja vanureid, kellel puudub võimekus endale hankida küttepuid.
  • Laur Sõber – Rapla linnast pärit noormees, kes andis meile küttepuid. 
     
Scroll to Top