Mariina abistamine - Naerata Ometi MTÜ

Mariina abistamine

Mida?

Mittetulundusühing toetab Pärnumaa perekonna vannitoa remondi tegemist.  Hetkel on meid sponsoreerinud Dekovabrik OÜ mullivanniga ja Küttemaailm OÜ radiaatoriga. Vaja oleks veel nii ehitusmaterjale, ust kui ka vannitoa ehitustööde teostajat.

Miks?

  • Mariina on 16-aastane rõõmsameelne ja avatud tütarlaps, kes armastab üle kõige enda perekonda. Kahjuks ei ole Mariina vanematel majandusliku olukorra tõttu võimalik pakkuda talle kõike seda, mida ta vajaks. 
  • Mariina haigus avastati alles aastal 1998 aastal. Tema põhidiagnoos on 18 kromosoomi lühikese õla deletsiooni sündroom, mis esineb just tüdrukutel ning mille kaashaigused tekitavad tüdrukule suuri valusid. See geneetiline häda dikteerib Mariina psühho-motoorset arengut, tema areng jääb aasta-aastalt madalamaks ning lõpuks peatub lõplikult. 
  • Peale selle on tütarlapsel südameklapi rike ning üliäge liigesepõletik, tema põlve- ja hüppeliigesed on täielikult muundunud ning ei võta enam kunagi tagasi õiget kuju. Tuleb aeg, mil ta ei saa enam kunagi kõndida.
  • Tal tuleb igapäevaselt, terve oma elu, tarvitada mitmeid ravimeid.
  • Mariina vannitoas levib ohtlik hallitus, samuti ei ole tal kunagi olnud vanni, mis sellise haigusega lapsele on väga tähtis valu leevendamiseks ning lihaste lõdvestamiseks.

Millal?

MTÜ kogub rahalisi annetusi alates 07.2012, seni kuni vajalik summa on koos.

Hind?

Kuna vanni ja radiaatori saame sponsorluse korras, on kogutav summa selle arvelt tunduvalt vähenenud. Siiski oleme ehitustarvetele, muudele vajalikele abivahenditele (vanniastmed), ehitustöödele ning muude ootamatute kulutustele arvestanud eelarve 800 eurot ning selle summa soovimegi annetajate abiga kokku koguda.

Projektiks vajalik summa on koos, täname kõiki annetajaid!

Projekti partnerid:

Kuidas Sina saad aidata?

Selleks, et aidata on 2 võimalust:

Scroll to Top