Muudame Kohtla-Nõmme Lastekodu elamistingimusi! | Naerata Ometi MTÜ

Muudame Kohtla-Nõmme Lastekodu elamistingimusi!

Aprilli kuus alustasid Naerata Ometi MTÜ ja If Kindlustus koostööd, et aidata Tatjana perekonda. Tatjana perekonna lugu läks paljudele hinge ning pani palju inimesi selle üle muret tundma. Koostöö oli edukas- meil õnnestus neid üheskoos aidata ning see tekitas paljude inimeste südamesse sooja tunde.

Oleme valinud uueks missiooniks aidata Kohtla-Nõmme Lastekodu ja soovime seda teha koos sinuga!

Projektitaust ja eesmärgid:

Kohtla-Nõmmel asub väikses kolmekordses majas lastekodu (ametlik nimi: Kohtla-Nõmme Asenduskodu), kus elab 32 last. Kõige noorem kasvandik on vaid 1-aastane ning vanim 20-aastane. Need lapsed on sattunud lastekodusse erinevatel põhjustel – kellel on mõlemad vanemad surnud, kes on vanematelt hoolimatuse tõttu ära võetud ja osad lapsed on sattunud siia otse sünnitusmajast. Need on lapsed, kes vajavad igasugust abi. Lisaks elamistingimuse parandamisele ootavad need lapsed ka sooja kallistust ning sõbraliku õlga.

Lastekodu teeb omalt poolt kõik, et toetada kasvandike arengut, luua turvaline elukeskkond ja valmistada neid ette täiskasvanueluks. Kõik lapsed on jagatud 8 liikmelistesse perekondadesse, et neil oleks võimalik kogeda perekonna tähendust ja lähedust. Lastele on loodud võimalused tegeleda aktiivselt spordiga kui ka osaleda erinevates huviringides.

Kahjuks ei jõua lastekodu lastele kõike pakkuda, mida neil vaja oleks. Lastel on puudust siiski paljudest asjadest. Kõige suuremaks probleemiks on lastekodu välisfassaad, mille sokli osa kaudu voolab märgadel perioodidel vesi keldrisse, mis tekitab omakorda hallitust ja probleeme ülejäänud majas. Soojustamata välisfassaad toob kaasa ka suured küttearved. Ohtlikud on ka maja sissekäigud, kus krohv kukub koos kividega seinast välja. Lisaks eelnevale on probleemiks ka trepid – lagunenud, järsud ja libedad, kus lastel on suur kukkumise võimalus.

Kuidas meie aitame?

If koostöös Naerata Ometi MTÜ-ga on otsustanud taaskord oma jõud ühendada ja Kohtla-Nõmme lastekodu eluolu parandada. Esimesena võtame ette välisfassaadi remonditööd.

Kuidas saad aidata Sina?

Sinagi saad kaasa aidata. Sõlmides nüüd uue kodukindlustuse Ifis, läheb 10% Sinu kodukindlustuse maksest Kohtla-Nõmme Lastekodu välisfassaadi remondiks.  If kodukindlustus kampaania kohta loe lähemalt siit. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvu kindlustustingimustega if.ee ja küsi lisainfot 1211. Kampaania kehtib kuni 31.05.2015.

Naerata Ometi MTÜ ja If Kindlustuse ühist projekti on võimalik toetada ka annetustega, mis on võimalik teha pangaülekandena.

Toetavad sõnad

1-kordne annetus

Anneta pangalingiga

Vajutades “Toetan” nupule, kinnitate nõustumist kasutustingimustega

1-kordne annetus

Anneta telefoniga

Kõik sideoperaatorid on teenustasudest loobunud

9008810 - 10€

9008850 - 50€

1-kordne annetus

Anneta ülekandega

Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

LHV EE167700771002598797
SEB EE101010220101993019
Swedbank EE672200221046387155
Coop Pank EE074204278613542000

Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Annetus

1-kordne annetus

Tee SMS-annetus

Saada SMS numbrile 13013
märksõnaga Naerata
annetad 1,6 eurot.

Saada SMS numbrile 13017
märksõnaga Naerata
annetad 3,2 eurot.

Püsiannetus

Liitu püsiannetusega

Naeratuse nimel aastast 2009

Meie kallid sõbrad-toetajad! :)

Scroll to Top