Teele Mägimaa ujulasse - Naerata Ometi MTÜ

Teele Mägimaa ujulasse

Kes?

MTÜ Naerata Ometi koos Tabasalu Tervisekeskusega (OÜ Strantum). Projektijuht A.Murumägi 

Mida? 

Võimaldada Teele Mägimaal kaks korda nädalas käia ujulas, füsioteraapia 

Millal? 

MTÜ võimaldab 13 aastasele tütarlapsele ja tema vanaemale tasuta spordikeskuse kasutust 01.04.2010 – 15.06.2010. Füsioterapeut mai-juuni 2010. 

Miks? 

Tütarlapsel on liitpuue (liikumispuue ja vaegnägemine), meditsiiniliselt on ujumine näidustatud lihasetoonuse tõstmiseks ja emotsionaalseks toeks, samas on see rahaliselt kulukas. Kuna MTÜ tegeleb puuetega laste toetamisega abivahendite soetamisel ja täiendava (haigekassa poolt mittefinantseeritava) taastusravi rahastamisel, siis otsustasime tütarlapse vanaema aidata nende kulutuste tegemisel. Lapsel on võimalus käima hakata, kuid selleks on vaja palju treeninguid ja pikka meelt. 

Hind?

 MTÜ poolne mitterahaline panus projektijuhi tööga ja transpordikuludena 1000 krooni. Lepingu hind rahalises mahus 1500 krooni. 

Kuidas meie aitame? 

Tabasalu Tervisekeskus võimaldas soodutuse ja MTÜ Naerata Ometi tasub spordikeskuse kasutamise arved. Leidsime füsioterapeudi, kes viib läbi ravi kuni kooli lõpuni (9 korda). 

Projekt on lõppenud. Kuidas läks? 

Teele käis ujumas aprillis, mais ja juunis. Tasusime teenuste eest 1400 krooni. 3672 krooni läks maksma teraapia. Teraapiat tehti 9-l korral. Tasuti teenuse eest varajasemate projektide jääkidest.

Scroll to Top