Toome soojuse Meriniitude 7-lapselisse perre | Naerata Ometi MTÜ

Toome soojuse Meriniitude 7-lapselisse perre

Armsad sõbrad!

Pärnumaal Läänerannas Vatla külas elavad Andres ja Sirje Meriniit koos oma viie lapsega, kellest neli on erivajadusega. Peres on veel kaks vanemat last, kes on juba oma elu peal.

Igati tubli, kokkuhoidev ja armastav Meriniitude perekond elab paraku nõukaaegses kivimajas neljatoalises nurgapealses korteris, kus seinad on hõredad ja põrandad vajunud. Korter laseb tuult läbi, nii et sügis-talvisel perioodil saab toas käia vaid villastes sokkides ja jopega. Küta nii palju tahad, aga toad on ikka külmad.

Tänu saatele „Abikäsi“ sai üks tuba soojustatud ja korda tehtud. Suur tänu neile abi eest! Kahjuks aga on vannitoa ja kolme ülejäänud toa seisukord väga halb ja need vajavad hädasti remonti. Perekonnal endal puudub võimekus seda teha, kuna pereisa Andrese kogu palk kulub söögi ja maksude peale. Pereema Sirje on aga kodune ja tema aeg läheb laste õpetamisele ja aitamisele. Lastetoetusest kulub üle poole rohtude ja rehabilitatsiooni peale.

Kohalik omavalitsus küll toetab perekonda, aga neilgi jäävad käed lühikeseks ja neil pole võimalik kõiki kõiges aidata. Antud projekti raames oleme suhelnud vallavanem Ingvar Saarega ning ta lubas peret aidata mõningate ehitusmaterjalidega vastavalt valla võimalustele. Suured tänud abi eest!

Peres on ka teismelised tütarlapsed, kes vajavad privaatsust duši all ja WC-s käies. Oleks vaja ehitada vahesein ja viia need ruumid lahku. Vaheuksed on NO-l juba olemas. Siinkohal suured tänud Everaus kinnisvarale, kes toetas meid nii vannitoaplaatide kui ka ustega.

Tahame Naerata Ometi ja perekonna poolt tänada Arne Halli, kes on peret alati toetanud ja neile asjaajamistes abiks olnud. Täname Ehituse ABC Pärnu filiaali ja finantsjuhti Märt Jürgensteini, kes tulid meile vastu ja on nõus müüma vajalikud tooted väga soodsa hinnaga. Täname Mati Jürgensit, kes toetab samuti pidevalt perekonda ja pakub seegi kord oma abi materjalide transportimisel. Täname veel Varbla kogudust ja Lembit Tamsalut, kes aitab perekonda remondi käigus ajutise majutusega. Lõpetuseks tahame veel tänada seda töömeest, kes tuli perele appi ja koos pereisaga kõik need remonditööd täiesti tasuta ära teeb.

Kuna kasutusel olev pioneerpliit on samuti vana ja eluohtlik, siis kellel on ära anda töökorras pliiti, siis oleks ka see suureks abiks. Projekti eelarveks oleme arvestanud kokku umbes 3500 eurot.

Armsad sõbrad! Aitame üheskoos lasterikkal perekonnal toad soojaks saada.

Soovime ilusat advendiaega!

Teid kõiki tervitades
NO meeskond.

Suurtoetaja:

Toetavad sõnad

1-kordne annetus

Anneta pangalingiga

Vajutades “Toetan” nupule, kinnitate nõustumist kasutustingimustega

1-kordne annetus

Anneta telefoniga

Kõik sideoperaatorid on teenustasudest loobunud

9008810 - 10€

9008850 - 50€

1-kordne annetus

Anneta ülekandega

Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

LHV EE167700771002598797
SEB EE101010220101993019
Swedbank EE672200221046387155
Coop Pank EE074204278613542000

Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Annetus

1-kordne annetus

Tee SMS-annetus

Saada SMS numbrile 13013
märksõnaga Naerata
annetad 1,6 eurot.

Saada SMS numbrile 13017
märksõnaga Naerata
annetad 3,2 eurot.

Püsiannetus

Liitu püsiannetusega

Naeratuse nimel aastast 2009

Meie kallid sõbrad-toetajad! :)

Scroll to Top