Kasutustingimused | Naerata Ometi MTÜ

Kasutustingimused

Üldtingimused

Naerata Ometi MTÜ (edaspidi Ühing) tehtud annetusi kasutame sihtotstarbeliselt puudustes perede, laste ja tervisega seotud projektideelluviimiseks ja nendega seotud tegevusteks.

Konkreetsele projektile tehtavad annetused läbi annetuslinkide, mis asuvad projekti info all, lähevad konkreetse projektiga seotud kulude katmiseks. Annetused, mis on tehtud läbi avalehel olevate annetuslinkide või projekti paremas ääres olevate annetuslinkide, lähevad Ühingu üldise tegevuse toetuseks, millest katame näiteks järgnevaid kulutusi – raamatupidamine, vabatahtlikega seotud kulutused, transpordikulutused, kontori- ja laokulutused jms ühingu tegutsemiseks ja projektide elluviimiseks vajalikud kulutused.

Annetusi on võimalik teha läbi internetipanga, kandes annetussumma mõnele meie pangakontodest või kasutades selleks Maksekeskuse poolt pakutavat makselahendust, mis on meie kodulehele sisseehitatud. Annetusi on võimalik teha ühekordse annetusena või püsikorraldusena sektsioonist “HAKKA PÜSITOETAJAKS”

Püsitoetuse puhul läheb püsitoetuse summa maha igakuiselt Teie krediitkaardilt 10-ndal kuupäeval. Vajadusel on võimalik antud kuupäeva muuta kirjutades vastavasisuline palve aadressile info@naerataometi.ee

Püsimaksest loobumiseks tuleks saata e-kiri pealkirjaga “Soovin loobuda püsiannetusest” aadressile info@naerataometi.ee, koos enda nimega ning eemaldame Teid püsiannetajate hulgast ning Teie krediitkaardilt enam igakuist summat maha ei võeta. 

Ühekordse annetuse tegemisel siinses annetuskeskkonnas suunatakse Sind meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Sinu poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka, mis säästab Su aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.

Annetuskeskkonnas valitavate maksete suuruseks on 10, 25, 50 eurot või enda poolt valtud summa.

Annetuse tegemiseks vajuta oma internetipanga logol. Pärast sisselogimist saad kontrollida ja vajadusel täiendada või muuta eeltäidetud välju. Annetuse valuutaks on euro.

Ühingule tehtud annetustelt saab tulumaksutagastust, juhul kui annetaja on sellekohase soovi edastanud e-maili teel info@naerataometi.ee hiljemalt annetuse tegemisest järgneva aasta 01.jaanuariks ja korrektselt avaldanud oma täisnime ja isikukoodi. Edastame annetusandmed Maksu- ja Tolliametile hiljemalt annetustehingule järgneva kalendriaasta 1. veebruariks ning tulumaksutagastus kantakse Maksu- ja Tolliameti poolt üle pärast tuludeklaratsiooni esitamist.

Eraisikust annetajal on võimalus maksustamisperioodi tulust maha arvata Ühingule tehtud annetused (mahaarvamisi on lubatud kokku teha kuni 1200 eurot maksumaksja kohta, kuid mitte rohkem kui 50% ulatuses maksumaksja sama maksustamisperioodi Eestis maksustatavast tulust). Mahaarvamiste summasse lähevad arvesse nii eluasemelaenu intressid, koolituskulud kui ka kingitused ja annetused. Tulumaksuseadus § 282 lõige 1/.

Ettevõtte poolt tehtud annetused MTÜle on samuti maksuvabad (juhul kui annetuse kogusumma ei ületa 10% maksumaksja eelmise kalendriaasta kasumist või 3% sama kalendriaasta isikustatud sotsiaalmaksu summast, so 3% summast, mis on palga ja sarnase maksena välja makstud), Tulumaksuseaduse § 49 lõige 2/.

Ühingule annetanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Annetusest taganemine on võimalik sellest teavitamisel aadressil info@naerataometi.ee ühe ööpäeva ehk 24h jooksul alates annetussumma laekumisest Ühingu kontole. Pärast seda on Ühingul õigus võtta vastu otsuseid juhtumi põhiselt. Annetusi tagasi küsida ei ole võimalik.

Privaatsus ja turvalisus

I TURVALISUS

Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib samamoodi nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.

Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.

Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta kohe ühendust oma kodupangaga.

II PRIVAATSUS

Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.

Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.

Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.

Naerata Ometi MTÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Maksete teostamiseks vajalike isikuandmete töötlejaks on volitatud Maksekeskus AS.

1-kordne annetus

Anneta pangalingiga

Vajutades “Toetan” nupule, kinnitate nõustumist kasutustingimustega

1-kordne annetus

Anneta telefoniga

Kõik sideoperaatorid on teenustasudest loobunud

9008810 - 10€

9008850 - 50€

1-kordne annetus

Anneta ülekandega

Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

LHV EE167700771002598797
SEB EE101010220101993019
Swedbank EE672200221046387155
Coop Pank EE074204278613542000

Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Annetus

1-kordne annetus

Tee SMS-annetus

Saada SMS numbrile 13013
märksõnaga Naerata
annetad 1,65 eurot.

Saada SMS numbrile 13017
märksõnaga Naerata
annetad 3,25 eurot.

Püsiannetus

Liitu püsiannetusega

Scroll to Top