Jõulunaeratus 2023 - Naerata Ometi MTÜ

Jõulunaeratus 2023

Kallid sõbrad, toetajad ja heasüdamlikud inimesed!

Jõulupühade lähenedes alustab Naerata Ometi MTÜ taaskord iga-aastast heategevuskampaaniat „Jõulunaeratus 2023“. Projekt, mida oleme armastusega läbi viinud juba 15 aastat, toob lootust ja rõõmu lastele, kes peavad veetma pühad haiglaravil, ning neile lastele, kes elavad kasuperedes ja suurperedes. Kutsume kõiki heatahtlikke inimesi üles südamlikus projektis kaasa lööma!

„Jõulunaeratus 2023“ on annab tunnistust sellest, kui palju head suudavad eestimaalased üheskoos korda saata. Tänu teie lahkele toetusele oleme suutnud tuua jõulurõõmu tuhandetele lastele üle Eesti. Praegustel keerulistel aegadel, mil paljude inimeste majanduslik seis on aina raskem, tõuseb teie heldus aina eredamalt esile, valgustades puuduses kannatavate perede elusid.

Miks teie panus on oluline:

Lapsed on meie ühiskonna kõige õrnemad liikmed, kuid just nemad kannavatavad elu karmide reaalsuste all kõige rohkem. Nad väärivad mitte ainult meie kaitset, vaid ka lugematuid rõõmuhetki. Jõulukingitus on lihtne žest, mis toob näole laia naeratuse ja jätab noorte inimeste hinge kestvaid positiivseid mälestusi.

Kuidas saate jõulurõõmu jagada:

Sel aastal on meie eesmärk koguda projekti jaoks 20 000 eurot. See summa on hädavajalik kingituste ostmiseks ja logistika katmiseks. See aitab tagada, et jõuame viia jõulukingitused vähemalt 400 lapsele ja nende hooldajatele haiglates. Samuti soovime tuua jõulurõõmu kasuperedes ja majanduslikes raskustes elavate laste südametesse. Teie roll hea päkapikuna nende laste jõulusoovide täitmisel on hindamatu.

Looge koos meiega kauneid emotsioone:

Teie annetus, olgu see rahaline või kingituste annetamise kujul, on asendamatu panus meie ühisesse ettevõtmisesse. Kui soovite isiklikult valmistada kingitusi haiglatöötajatele või kasuperede töötajatele, võtame teie kingitused suurima heameelega vastu. Oleme tänulikud toetuse eest nii üksikisikutelt kui ettevõtetelt.

Kuidas ettevõtmist toetada?

Iga euro viib meid lähemale meie eesmärgile. Saate rahaliselt aidata:

  • Otsene annetus: Tehke rahaline annetus meie pangakontole, mille andmed leiate allpool. Iga panus, ükskõik millises summas, on ülimalt oluline.
  • Lapse jõulusoovi täitmine: Valige konkreetse lapse kingisoov, mida saate täita. Jõulusoovide info on saadaval meie kampaania lehel.
  • Ettevõtte sponsorlus: Ettevõtted saavad meile tulla sponsoritena partneriteks. Pakume erinevaid sponsorluspakette ning tunnustame teie heldet toetust meie sotsiaalmeediakanalites.
  • Heategevusüritused: Osalege heategevusüritustel või korraldage neid ise. Alates küpsetiste heategevusmüügist kuni spordiüritusteni – lähenege loominguliselt ning teil õnnestub koguda projektile veelgi rohkem toetust.
  • Online-kampaaniad: Jagage meie veebipõhist annetuskampaaniat sotsiaalmeedias. Info levitamine suurendab projekti ulatust ja mõju.

Üheskoos suudame panna laste jõulud särama! Teie osalemine meie projektis ei ole lihtsalt annetus; see on armastuse ja lootuse avaldus. Täname teid, et olete osaks jõulukingituste jagamise projektist. Tehkem jõulud meeldejäävaks lastele, kes seda kõige enam vajavad!

Suuremad toetajad:

 

Lüganuse vald

Rahaline toetus Jõulunaeratus 2023 projektile.


Mänguasjadega toetus Jõulunaeratus 2023 projektile.


Freixenet

Rahaline toetus mänguasjade soetamiseks Jõulunaeratus 2023 projektile.


Detsembris iga müüdud toote pealt annetatakse 4% heategevuseks ning lisaks toetatakse toodetega! 🙂


Kalev toetab lapsi kommipakkidega, Kalevi kohta info leia täpsemalt Facebookist Orkla Eesti ja Kalevi kontoga, Instagramis Kalev_Eesti.


Grund toetas äri- ja ladustamispinnaga, laste kingituste pakendamiseks.

Kuidas saate aidata?

Toetavad sõnad

1-kordne annetus

Anneta pangalingiga

Vajutades “Toetan” nupule, kinnitate nõustumist kasutustingimustega

1-kordne annetus

Anneta telefoniga

Kõik sideoperaatorid on teenustasudest loobunud

9008810 - 10€

9008850 - 50€

1-kordne annetus

Anneta ülekandega

Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

LHV EE167700771002598797
SEB EE101010220101993019
Swedbank EE672200221046387155
Coop Pank EE074204278613542000

Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Annetus

1-kordne annetus

Tee SMS-annetus

Saada SMS numbrile 13013
märksõnaga Naerata
annetad 1,6 eurot.

Saada SMS numbrile 13017
märksõnaga Naerata
annetad 3,2 eurot.

Püsiannetus

Liitu püsiannetusega

Naeratuse nimel aastast 2009

Meie kallid sõbrad-toetajad! :)

Scroll to Top